Monday 14 Oct Mon 14 Oct
Tuesday 15 Oct Tue 15 Oct
Wednesday 16 Oct Wed 16 Oct
Thursday 17 Oct Thu 17 Oct
Friday 18 Oct Fri 18 Oct
Saturday 19 Oct Sat 19 Oct
Sunday 20 Oct Sun 20 Oct
Challenge 08:30 - 09:30 Nancy Keizer 
HIIT 09:30 - 10:30 Nancy Keizer 
Challenge 13:30 - 14:30 Nancy Keizer 
Core Performance 16:30 - 17:00 Nancy Keizer 
Core Performance 17:00 - 17:30 Nancy Keizer 
Strength & Conditioning 17:30 - 18:30 Rob Tol 
Challenge 18:30 - 19:30 Rob Tol 
Strength & Conditioning 19:30 - 20:30 Corien Plat-Klouwer 
HIIT 20:30 - 21:30 Corien Plat-Klouwer 
Challenge 08:30 - 09:30 Rob Tol 
Core Performance 09:30 - 10:00 Rob Tol 
Core Performance 10:00 - 10:30 Rob Tol 
HIIT 13:30 - 14:30 Corien Plat-Klouwer 
Strength & Conditioning 16:30 - 17:30 Michel Snoek 
Core Performance 17:30 - 18:00 Nancy Keizer 
Core Performance 18:00 - 18:30 Nancy Keizer 
Strength & Conditioning 18:30 - 19:30 Nancy Keizer 
Challenge 19:30 - 20:30 Janine Kroon 
Core Performance 20:30 - 21:00 Janine Kroon 
Strength & Conditioning 08:30 - 09:30 Michel Snoek 
Strength & Conditioning 09:30 - 10:30 Michel Snoek 
HIIT 16:30 - 17:30 Nancy Keizer 
Challenge 17:30 - 18:30 Rob Tol 
Strength & Conditioning 18:30 - 19:30 Rob Tol 
Kettlebell 19:30 - 20:30 Rob Tol 
Strength & Conditioning 20:30 - 21:30 Rob Tol 
Challenge 08:30 - 09:30 Corien Plat-Klouwer 
HIIT 09:30 - 10:30 Corien Plat-Klouwer 
Challenge 13:30 - 14:30 Rob Tol 
Strength & Conditioning 16:30 - 17:30 Romy Smit 
HIIT 17:30 - 18:30 Romy Smit 
Core Performance 18:30 - 19:00 Anita Karregat 
Core Performance 19:00 - 19:30 Anita Karregat 
Challenge 19:30 - 20:30 Anita Karregat 
Strength & Conditioning 20:30 - 21:30 Anita Karregat 
Strength & Conditioning 08:30 - 09:30 Nancy Keizer 
Strength & Conditioning 09:30 - 10:30 Nancy Keizer 
Challenge 16:30 - 17:30 Anita Karregat 
Strength & Conditioning 17:30 - 18:30 Anita Karregat 
HIIT 18:30 - 19:30 Anita Karregat 
Strength & Conditioning 19:30 - 20:30 Anita Karregat 
Challenge 08:00 - 09:00 Rob Tol 
Strength & Conditioning 09:00 - 10:00 Rob Tol 
HIIT 10:00 - 11:00 Rob Tol 
Core Performance 11:00 - 11:30 Rob Tol 
Strength & Conditioning 12:00 - 13:00 Rob Tol 
Strength & Conditioning 09:00 - 10:00 Simone Warmerdam 
Strength & Conditioning 10:00 - 11:00 Simone Warmerdam 
Challenge 11:00 - 12:00 Simone Warmerdam